Ciekawa symulacja na szkolenia zamknięte – warsztat dla coachów

Informujemy Państwa, że w proponowanej przez nas ofercie programów dla rynku MŚP, fundacji nie działających dla zysku i urzędów publicznych od tego miesiąca udostępniliśmy grę szkoleniową: Absurdalne mistrzostwa w szalonym wariancie zabawy w Radio control (Roboczy tytuł zabawy jest na razie roboczy – ale pokazuje fabułę tej sesji.)
Oferowaną symulację realizujemy na programach z zarządzania, z rozwiazywania konfliktów i na szkoleniach team building. Gra jest użyteczna również na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Główne jej zastosowanie to Symulacje Negocjacyjne .

SPECYFIKCACJA SYMULACJI:
Zakres tematyczny gry: rozwój osobisty
Miejsce pochodzenia licencji: Norwegia
Czas prowadzenia: półtorej godziny
Liczba uczestników: od 6, nie więcej niż 18.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: kij neoprenowy baseball – sztuk dwie, przęsło konstrukcyjne – sztuk pięć, kleje w płynie- sztuk dziesięć, trochę octu, paczka wiśniowych nalepek, blender

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
CAFE GALLIANO Jóźwiak Łukasz, Firma Robót Drogowych Krzysztof Kukulski, Fabryka Mebli Mikołajczyk Sp. z o.o. , GTC Chwiłowicz Spółka Jawna, Krzysztof Górecki Cukiernia „U Kowolki”, APOS Odlewy ciśnieniowe sp z o.o., DENTES PORADNIA STOMATOLOGICZNA, Gmina Brudzew, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, Politechnika Poznańska, FALA PARK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu, Fundacja „Błękitni”, Fundacja Uniwersytetu Warszawskiego, Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Piaski”, Prywatna Fundacja Sztuki, Stowarzyszenie Inicjatyw Praskich „Perspektywa” , Stowarzyszenie Mieszkańców Warszawskiego Starego i Nowego Miasta , Stowarzyszenie Teatru Konsekwentnego, Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich – Oddział Stołeczny, Związek Artystów Scen Polskich
Symulacja była również realizowana na studiach doktoranckich „Nauki przyrodnicze”

DODATKOWA WIEDZA:
Osobom zainteresowanym tym narzędziem polecamy następujące pozycje literaturowe:

 • Złota książeczka nastawienia na TAK!- Jeffrey Gitomer
 • Scrum. O zwinnym zarządzaniu projektami-Mariusz Chrapko
 • Zespoły. Co trzeba wiedzieć, robić i mówić, aby stworzyć dobry zespół-Douglas Miller
 • Lider(ka) z krwi i kości. Świadome przywództwo-Joan Marques
 • Click Millionaires, czyli internetowi milionerzy. E-biznes na twoich zasadach-Scott Fox
 • 60 – sekundowy lider. Wszystko, co trzeba wiedzieć na temat przywództwa w jednominutowych odcinkach-Phil Dourado
 • Zbiór gier rozwijających zdolności interpersonalne-Colleen A. Rickenbacher, Edward E. Scannell

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Dębowiec, ośrodek Villa Verde, ulica Wolska 57
  Cena warsztatu: 2500 PLN VAT zw. Dajemy możliwość płatności w ratach – osiem miesięcznych rat.
  W cenie treningu zawarty jest obiad. Przystawka: Matiasy w oliwie z estragonem. Zupa: rosól na sposób wegierski. Drugie danie: Eskalopki cielęce w aromacie szałwii i szynki parmeńskiej podane z kluseczkami szpinakowymi oraz surówką z marchwi z dodatkiem soku jabłkowego. Deser: Sernik ze skórką pomarańczową posypany płatkami migdałowymi i polany sosem truskawkowym.. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.