Eventy integracyjne – zaproszeni słuchacze

Wszystkim niżej wymienionym gorąco składamy wyrazy wdzięczności (a także wysyłamy opisane niżej podarunki) za włożony wysiłek na uzupełnienie kwestionariusza, który przesłali Państwu nasi instruktorzy Michał Gąsior, Filip Podgórski, Oliwier Henersz i Włodzimierz Fister na wykładzie Inscenizacyjne Zabawy Integracyjne i Team Building

  • Wacław Uryga, Fotoreporter, Sokołów Małopolski, zdobywa wejściówkę na moduł coachingowy „Coaching – kompleksowy program przygotowujący do pełnienia roli coacha w firmie” lub warsztat komunikacji i współpracy a dodatkowo wydawnictwo „Krótka historia młodzieżowej subkulturowości”
  • Filemon Frydrychowicz, Kulturoznawca, Gródek nad Dunajcem, przyznajemy rabat na program e-learning „Motywowanie – kluczowe aspekty procesu ” lub jedną z naszych gier integracyjnych a ponadto książkę „Przemoc i agresja w szkole. Od rozpoznania przyczyn do sposobów przeciwdziałania”
  • Manuel Kąpała, Przewodnik turystyczny górski, Szczecin, przyznajemy darmowy wstęp na panel dyskusyjny „jak radzić sobie w trudnych sytuacjach?” lub event motywacyjny i wydawnictwo „Rodzina w kryzysie”
  • Antoni korzewski, Biochemik, Wilków, przyznajemy rabat na panel dyskusyjny „zarządzanie czasem i priorytetami” lub imprezę i zabawę team building i publikację „Neopogaństwo rosyjskie. Poszukiwanie tożsamości w postkomunistycznej Rosji”
  • Emilian Wojnar, reprezentant medyczny , Iława, przyznajemy darmowy wstęp na trening „innowacyjne kierowanie zadaniami” lub warsztat z pracy zespołowej plus wydawnictwo „Folksonomie czyli społecznościowe opisywanie treści. Poradnik”
  • patryk Bączkowicz, Konwojent, Jedlnia-Letnisko, wygrywa bilet na program e-learning „kierowanie czasem. jak zwiekszyć efektywność osobistą?” lub zabawę i grę integracyjną oraz wydawnictwo „Uwikłane obrazy. Hollywoodzki film a stosunki międzynarodowe”
  • Stefan Rybicki, Geograf, Lubartów, przyznajemy rabat na warsztat zamknięty „zarządzanie zmianą – rola i zadania menedżera liniowego w przeprowadzaniu zespołu przez zmiany. ” lub jedną z naszych gier integracyjnych plus publikację „Od indyferentyzmu do neopogaństwa. Oceny „warunków zastanych” w Polsce przez Romana Dmowskiego i Jana Stachniuka w świetle ich stosunku do religii katolickiej”